نمایش 1–12 از 50 نتیجه

مشاهده فیلترها
نمایش 9 24 36

اپلیکاتور واژینالی سلفون دار و بدون سلفون و سلفون تعدادی به سفارش

اپلیکاتورهای واژینالی که به صورت تکی به همراه سلفون و یا فله ای و یا تعداد سفارشی ۵ عددی یا ۶ عددی و یا ۷ عددی در جعبه های دارویی یا در سلفون های چند عددی مخصوص اپلیکاتور به همراه چاپ های سفارشی مشتریان قابل ارائه می باشد.

انواع بطری های دهانشویه و شربت

شرکت داروسازی شفاگستران مهر رضا تولیدکننده ی انواع بطری های پت مخصوص دهانشویه و شربت با رنگ های سفارشی در سایزهای ۱۰۰، ۲۵۰ و ۵۰۰ سی سی می باشد که در حالت سفارشی معمول به صورت شفاف تولید می شوند.

انواع درب های ساده و چایلد پروف قوطی های قرص سایز های ۳۲، ۳۸ و ۴۵

انواع درب های ساده و چایلد پروف برای قوطی های قرص در سایز های ۳۲، ۳۸ و ۴۵ در شرکت داروسازی شفاگستران تولید می شود.

بطری (قوطی) قرص جوشان 10 عددی و 20 عددی به همراه درب سیلیکاژل دار و فوم کاغذی

تیوب قرص جوشان در دو اندازه ی ۱۰ عددی و ۲۰ عددی هستند که دارای درب سیلیکاژل دار و همچنین فوم کاغذی می باشند.

قوطی‌های قرص جوشان در رنگ‌های دلخواه (درب و بدنه) قابل تولید توسط شفاگستران مهر رضا (ع) هستند.

امکان اجرای هر رنگ چاپی بر روی تیوب قرص جوشان و همچنین نصب لیبل بر روی تیوب وجود دارد.

بطری اسپری بینی – پمپ اسپری بینی

شرکت داروسازی شفاگستران مهر رضا (ع) تولید کننده‌ی پمپ اسپری بینی به همراه بطری مخصوص می‌باشد که برای اولین بار در ایران توسط این شرکت تولید شده است.
  • حجم بطری اسپری بینی: ۲۰ سی سی
  • پاشش اسپری بینی: 100mcl
پمپ اسپری یا Nasal Spray Actuator  جزء ملزومات بسته‌بندی اولیه صنعت داروسازی بوده و در تولید داروهایی با شکل استنشاقی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این کالا در کشورهای محدودی در جهان تولید می‌گردد که شرکت داروسازی شفاگستران برای اولین بار در ایران و همچنین در خاورمیانه اقدام به تولید این کالای استراتژیک نموده و بدینوسیله مانع خروج ارز از کشور گردیده است. پمپ اسپرهای تولیدی این شرکت کلیه‌ی تست‌های موجود در صنایع داروسازی را با موفقیت پشت سر گذاشته و مورد تایید شرکت‌های فعال در زمینه‌ی تولید داروهای استنشاقی قرار گرفته است. امکان تولید این محصول داخل رنج  ۱۰۰mcl  با تلورانس و همچنین خارج از رنج توسط شفاگستران مهر رضا (ع) وجود دارد. «در سال ۱۴۰۲ این محصول با پاشش‌های ۵۰mcl و ۷۰mcl و با بطری ۳۰ سی سی و همچنین با شکل ظاهری متفاوت‌‌ نیز آماده‌ی سفارش‌گذاری خواهد بود.»