نمایش 1–12 از 16 نتیجه

مشاهده فیلترها
نمایش 9 24 36

انواع بطری های دهانشویه و شربت

شرکت داروسازی شفاگستران مهر رضا تولیدکننده ی انواع بطری های پت مخصوص دهانشویه و شربت با رنگ های سفارشی در سایزهای ۱۰۰، ۲۵۰ و ۵۰۰ سی سی می باشد که در حالت سفارشی معمول به صورت شفاف تولید می شوند.

بطری اسپری بینی – پمپ اسپری بینی

شرکت داروسازی شفاگستران مهر رضا (ع) تولید کننده‌ی پمپ اسپری بینی به همراه بطری مخصوص می‌باشد که برای اولین بار در ایران توسط این شرکت تولید شده است.
  • حجم بطری اسپری بینی: ۲۰ سی سی
  • پاشش اسپری بینی: 100mcl
پمپ اسپری یا Nasal Spray Actuator  جزء ملزومات بسته‌بندی اولیه صنعت داروسازی بوده و در تولید داروهایی با شکل استنشاقی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این کالا در کشورهای محدودی در جهان تولید می‌گردد که شرکت داروسازی شفاگستران برای اولین بار در ایران و همچنین در خاورمیانه اقدام به تولید این کالای استراتژیک نموده و بدینوسیله مانع خروج ارز از کشور گردیده است. پمپ اسپرهای تولیدی این شرکت کلیه‌ی تست‌های موجود در صنایع داروسازی را با موفقیت پشت سر گذاشته و مورد تایید شرکت‌های فعال در زمینه‌ی تولید داروهای استنشاقی قرار گرفته است. امکان تولید این محصول داخل رنج  ۱۰۰mcl  با تلورانس و همچنین خارج از رنج توسط شفاگستران مهر رضا (ع) وجود دارد. «در سال ۱۴۰۲ این محصول با پاشش‌های ۵۰mcl و ۷۰mcl و با بطری ۳۰ سی سی و همچنین با شکل ظاهری متفاوت‌‌ نیز آماده‌ی سفارش‌گذاری خواهد بود.»

بطری پت استوانه 60 سی سی و 120 سی سی

شرکت داروسازی شفاگستران مهر رضا (ع) تولید کننده بطری های پت استوانه ای در اندازه های ۶۰ سی سی و ۱۲۰ سی سی می باشد.

بطری پت کتابی ۲۰۰ سی سی

بطری از جنس پت بهداشتی – دارویی با رنگ های قهوه ای و شفاف با حجم 200 سی سی قابل